15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Transfer Antalya Titanic Mardan Palace

Transfer Antalya Titanic Mardan Palace Hizmetlerinde eğitimli personellerimiz ve ultra lüks konforlu araçlarımız ile müşterilerimize hizmet.

Sultan Sipahi Resort Hotel Transfer

Transfer Antalya Titanic Mardan Palace
Transfer Antalya Titanic Mardan Palace Hizmetlerinde eğitimli personellerimiz ve ultra lüks konforlu araçlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. www.antalyatransfer07.com web sitemizden ve 0530 548 44 44 irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Transfer Antalya Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti;

Titanic Mardan Palace Transfer Antalya

Başlangıçta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gösteren

Fly Transfer Turizm Taşımacılık,

günümüzde; operasyonel araç kiralama, kongre-incentive taşımacılığı, AVM taşımacılığı, havayolu mürettebat ve yolcu taşımacılığı, VIP servis ve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda da hizmet vermekte ve her geçen gün hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır.Eski köklü firma olarak siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak için buradayız.Antalya gerek konumu açısı gerek tarihi dokusuyla güzel ülkemizin en önemli şehirlerindendir.Siz yerli misafirlerimiz ve yabancı ülkelerden gelen turistlerimizin.Havalimanına geldikten sonra transfer ile alakalı tüm endişe ve sorunlarınızı üzerinizden alıyoruz.Otel’den zamanında alınırmıyım uçağımı kaçırırmıyım havalimanında çok bekletilirmiyim gibi tüm korkularınızı yenmeniz için buradayız.Ne güzeldirki her geçen gün büyüyen kadromuz.Büyüyen araç filomuz.Artan müşteri taleplerimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için yenilenmekteyiz ve buradayız.Özel transferler.Şoförlü araç kiralama.Vip transfer.Ultra lüks araçlarla transfer.Standart araçlarla transfer.Havalimanı otel transferi.Otel havalimanı transferi.Havalimanın’dan beldelere transfer.Beldelerden havalimanına transfer.Havalimanın’dan diğer tüm şehirlere transfer.Diğer tüm şehirlerden havalimanına transfer.En uygun transfer.Ekonomik transfer.Güvenilir transfer.Konforlu transfer.Transfer Antalya hizmetleri.Fly Transfer ailesi olarak her zaman en iyisi için sizlerleyiz.

Transfer Antalya Titanic Mardan Palace

Havalimanı Transfer hizmeti; herhangi bir adresten havalimanına veya havalimanından gitmek istediğiniz herhangi bir adrese seyahat etmeden, seyahat bilgileri ve iletişim bilgilerinizi mail, telefon veya diğer uygulamalar aracılığı ile tarafımıza bildirmenizle başlamaktadır. Rezervasyonunuzun yaklaşık 10 dakika içinde onaylanması ile bildirmiş olduğunuz iletişim telefonuna rezervasyonunuzun onaylandığı bilgisi mesaj olarak iletilmektedir. Sonrasında size hizmet verecek personelimizin ataması elektronik ortamda yapılır ve havalimanı transfer saatiniz den en az 3 saat önce hizmet personelimizin ismi, araç plakası ve iletişim numarası mesaj olarak tarafınıza iletilir. Ataması yapılan hizmet personeli bilgileriniz kendisine ulaştığında adres, saat ve diğer seyahat bilgilerinizi teyit etmek işin sizinle ayrıca irtibata geçer.serkan