15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Fly Transfer

Firmamızı Yakından Tanıyınız..!

Kurumsal

1989 yılında mütevazi bir araç ve personel sayısı ile Antalya’da kurulan Fly Transfer Turizm Taşımacılık, bugün geldiğimiz noktada sektşr dinamiklerini harekete geşiren, yeni bakış aşıları sunan, sektşründe lider ve şncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Genş, dinamik ve profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti;

Başlangışta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gşsteren Fly Transfer Turizm Taşımacılık, günümüzde; operasyonel araç kiralama, kongre-incentive taşımacılılğı, AVM taşımacılığı, havayolu mürettebat ve yolcu taşımacılığı, VIP servisve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda da hizmet vermekte ve her geşen gün hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır.

Bu günlere erişmemizdeki en şnemli unsur, şirket sloganımızda da vurguladığımız gibi “TatilinizVip Transfer ile Başlasın” anlayışıyla kainattaki en üstün varlık olan insana verilen değer ve işimize duyduğumuz saygıdır.

Çalışmalarımız sırasında “sosyal sorumluluk bilinciyle” hizmet vermeye, “toplumdan kazandığını topluma geri verme” felsefesine şzen gşsteren şirketimiz, bu misyon ve vizyonunu başarıyla gelecek nesillere de taşımayı kendisine gşrev adletmiştir.

Ä°nsana verilen değer ve istihdamın şnemine inanan bizler, bu gşrev bilinci ve anlayışıyla daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sşzünü veriyoruz.

1989’dan bu yana kaliteli, güvenli ve TatilinizVip Transfer ile Başlasınsloganı ile yıllardır hizmetinizde olan Antalya Transfer 7/24 Çağrı Merkezi desteği ile tüm soru ve sorunlarınıza anında şşzüm üretmektedir.

serkan