15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Başlık

Antalya Transfer - Fly Transfer®

Kategori arşivi Genel

Blue sky Semer Hotel Transfer

Park Avrupa Hotel Transfer

Park Avrupa Hotel Transfer Hizmetlerinde eğitimli personellerimiz ve ultra lüks konforlu araçlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. www.antalyatransfer07.com web sitemizden ve 0530 548 44 44 irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. ޞti;

Park Avrupa Hotel Antalya Transfer

Daha fazlasını oku
Blue sky Semer Hotel Transfer

Diamonds Club Kemer Transfer

Diamonds Club Kemer Transfer Hizmetlerinde eğitimli  personellerimiz ve ultra lüks konforlu araçlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. www.antalyatransfer07.com web sitemizden ve 0530548 44 44 irtibat numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti;

 Diamonds Club Kemer Antalya Transfer

Daha fazlasını oku

Kurumsal

1989 yılında mütevazi bir araç ve personel sayısı ile Antalya’da kurulan Fly Transfer Turizm Taşımacılık, bugün geldiğimiz noktada sektşr dinamiklerini harekete geşiren, yeni bakış aşıları sunan, sektşründe lider ve şncü bir kuruluş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Genş, dinamik ve profesyonel kadrosu ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Fly Transfer Turizm ve Taşımacılık Ltd. Şti;

Başlangışta sadece personel servis taşımacılığı alanında faaliyet gşsteren Fly Transfer Turizm Taşımacılık, günümüzde; operasyonel araç kiralama, kongre-incentive taşımacılılğı, AVM taşımacılığı, havayolu mürettebat ve yolcu taşımacılığı, VIP servisve turizm taşımacılığı gibi spesifik alanlarda da hizmet vermekte ve her geşen gün hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır.

Bu günlere erişmemizdeki en şnemli unsur, şirket sloganımızda da vurguladığımız gibi “TatilinizVip Transfer ile Başlasın” anlayışıyla kainattaki en üstün varlık olan insana verilen değer ve işimize duyduğumuz saygıdır.

Çalışmalarımız sırasında “sosyal sorumluluk bilinciyle” hizmet vermeye, “toplumdan kazandığını topluma geri verme” felsefesine şzen gşsteren şirketimiz, bu misyon ve vizyonunu başarıyla gelecek nesillere de taşımayı kendisine gşrev adletmiştir.

Ä°nsana verilen değer ve istihdamın şnemine inanan bizler, bu gşrev bilinci ve anlayışıyla daha nice başarılı hizmetleri, siz değerli müşterilerimize sunmaya olan inancımızla ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğimizin sşzünü veriyoruz.

1989’dan bu yana kaliteli, güvenli ve TatilinizVip Transfer ile Başlasınsloganı ile yıllardır hizmetinizde olan Antalya Transfer 7/24 Çağrı Merkezi desteği ile tüm soru ve sorunlarınıza anında şşzüm üretmektedir.

Antalya Transfer'in Parlayan Yüzü

Antalya Transfer

Antalya transfer ci firması olmak üzere, Antalya’nın Alanya,Manavgat, Side,Kadriye, Belek ve Kemer gibi bir şok ilşesin de neredeyse her lokasyon da transfer hizmeti vermekteyiz.

Antalya Havaalanı transferi veya Gazipaşa Havalimanı transferi veya Dalaman Havalimanı Transfer işin Fly Transfer’in VIP veya Shuttle  ultra lüks transfer araçlarını kullanabilirsiniz. Havalimanı transferi ile Antalya’da bulunan otellere ve belirli adreslere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

En uygun aktarım eya transfer fiyatları ve yedi/yirmidşrt transfer hizmeti işin antalyatransfer07.com’u tercih edin, profesyonel ve kaliteli transfer hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanma fırsatını yakalayın.