Belek Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya havalimanı transfer

7/24 ÜCRETSiZ ÇAĞRI MERKEZi 0530 548 44 44
  1. Anasayfa /
  2. Belek Transfer

Belek Transfer

Belek Transfer

Muhteşem bir tatil ya da unutamayacağınız bir seyahat yapmak istiyorsanız işe iyi bir planlama ile başlamanız gerekeceği açıktır. Organize edilmeden çıkılacak bir seyahat veya tatil birçok sorunun yaşandığı eziyetli bir duruma dönüşebilir. Tatil ya da seyahat organizasyonlarında önemli konular arasında havaalanı ile kalınacak yer arasında veya istenilen yer ile havaalanı arasında yapılacak transferler yer alır.

Konusunda Uzman Bir Firma

Havaalanı ile kalınması planlanmış olan otel arasında verilecek bu transfer hizmeti konusunda, özenli ve titiz çalışan bir firmadan destek almak işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Bu transfer aşamalarında yaşanması muhtemel gecikmeler, uygun olmayan vasıta teminleri, eşya ya da valiz kaybı veya hasar görmesi gibi birçok olumsuz duruma karşı iyi bir firma seçimi önem taşır.

Antalya Havaalanı ile Belek arasında yapılan transferler konusunda büyük tecrübeye sahip ve kaliteli hizmet veren firma ise bu konuda profesyonel destek sağlıyor. Firma müşteri rahatı parolasıyla Antalya Havalimanı ile Belek arası transfer işlemlerinde birinci sınıf hizmet veriyor. Yapılacak transfer öncesinde bütün aşamalar en ince detayına kadar planlanarak, sorunsuz ve eksiksiz biçimde gideceğiniz otel ya da yere ulaşmanız sağlanıyor.

Firma, bu organizesi iyi yapılmış hizmeti sunarken, misafirlerini özel olarak karşılıyor ve tüm transfer aşamasında üst düzey ağırlıyor. Müşterilerinin sunulan hizmetten memnun kalmasına çok önem veren firma, bu amaç doğrultusunda kaliteli hizmet, hızlı çözüm, sıfır sorun ilkeleriyle çalışma sergiliyor.

Transferde Kullanılan Araçların Niteliği

Tatilin veya seyahatin başlangıcını oluşturan havaalanından kalınması planlanmış otele yapılacak transfer hizmetinde, eşyalarınızın sorunsuz nakli ve sizin konforunuzun sağlanması amacıyla firma planlı ve organize bir hizmet sunuyor.

Antalya Havaalanından Belek'e gerçekleştirdiği tüm transferlerde teknolojik donanımı yüksek, konfor sağlamak için özel dizayn edilmiş, yeni model araçlar kullanıyor. Her türlü mevsimsel koşula göre tasarlanmış ve planı yapılmış transfer işlemleri ile sıcak ya da soğuk fark etmeden rahat bir şekilde kalacağınız yere ulaşımınız sağlanıyor.

Değişik Seçenekler İle En Uygun Hizmet

Antalya Havaalanından Belek'e yapılan transfer işlemi hizmetlerinde sunduğu kalite ile sektörünün öncüsü olan firma;

  • Kişiye özel transfer hizmeti
  • Kalabalık ailelere yönelik özel transfer hizmeti
  • Gruplara yönelik transfer hizmeti
  • Ekonomik tercihli transfer hizmeti

Şeklinde tercihli hizmet sunuyor. Kişiye özel transfer işlemlerinde, size özel olarak tahsis edilen araçlar ile ulaşımınız sağlanıyor. Kalabalık aileler için sunulan seçenekte ise, geniş taşıma kapasitesine sahip minivan tarzı lüks araçlar ile hizmet veriliyor.

Gruplar için yapılacak transferlerde ise minibüs, otobüs gibi seçeneklerle ulaşım gerçekleştiriliyor. Ekonomik tercihli transferlerde ise birden çok misafirin paylaştığı arabalar ile transfer hizmeti sunuluyor.

Firmanın Sunduğu Hizmetler

Deneyimli şoförleri ile Antalya Havaalanı ile Belek arasında transfer gerçekleştiren firma, misafirleri için özel hizmetlerde sunuyor;

  • Antalya Havaalanında misafirlerini karşılama personelleri vasıtasıyla karşılıyor.
  • Gidilecek güzergah ile yolculuk hakkında bilgilendirme yapılıyor.
  • Dilediğiniz noktalarda kısa zamanlı durularak talepleriniz karşılanıyor,
  • Misafirler Sigortalı olarak taşınıyor.

 

Firma, rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlamak için çalışırken, sizin istek ve taleplerinize her zaman öncelik tanıyor.

Güven İçinde Transfer

Firmanın, hizmete sunduğu bütün araçlarında, özel koşulları sağlayan ve taşıyan araçlar için verilen Ulaştırma Bakanlığı A1 ve D2 sertifikaları bulunuyor. Firma, misafirlerine bakımları aksatılmadan yapılan, güvenlik hizmet sertifikaları bulunan, yeni model araçlar ile sigortalı seyahat güvencesi içinde hizmet veriyor.

Kusursuz Bir Hizmet

Antalya Havaalanı ile Belek arası transfer işlemleri hizmeti veren firma, rezervasyon konularında sağladığı esneklik, 7/24 sunduğu teknik destek ve zamanlamada özen prensipleriyle kusursuz bir hizmet için çalışıyor. Firma, transfer işlemlerinde gecikmeler yaşanmaması, sorunlar oluşmaması için profesyonel anlamda çalışma yapıyor. Belirlenen zamanda karşılanan misafirler, herhangi bir gecikme olmadan varacakları yere güvenle ulaştırılıyor.

Sunulan Ekonomik Çözümler

Firma, Belek transfer işlemlerini deneyimli, içten, güler yüze sahip çalışan ve şoförleri ile gerçekleştiriyor. Konfor için hiçbir lüksü misafirlerinden esirgemeyen Firma, belirlediği ücret tarifesinde de konuklarını düşünerek bütçelerine dost ekonomik çözümler sunuyor. Ödeme aşamasında sunduğu çeşitli imkanlar ile bir çok kolaylık sunan firma, transfer konusunda çok başarılı bir çalışma ortaya koyuyor.

Addurl.nu