Antalya Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya havalimanı transfer

7/24 ÜCRETSiZ ÇAĞRI MERKEZi 0530 548 44 44
 1. Anasayfa /
 2. Antalya Transfer

Antalya Transfer

Antalya Transfer

Antalya transfer tatil bölgesi olarak yoğunluk yaşamakta olan turistlerin bölgeler arasında seyahati anlamını taşımaktadır. Antalya transfer ve Antalya transferi konusu turizm olarak önemli bir konudur. Bu sebep ile çok sayıda kurum seyahatlerini planlarını çizerken, mesafelerin önemli olduğunun farkındadır.

 

İnsan yaşantısının vazgeçilmezleri arasında yer alan seyahat hizmetleri, her geçen gün yetkili acente ve firmalarca insan konforunu daha da ön planda tutularak sunulmaya çalışılmaktadır. Seyahat hizmetlerinin ayrılmaz bütünleyicisi konumundaki transferlerde de aynı önem, hassasiyet firmalar tarafından gösterilmektedir. Transfer hizmeti sadece seyahat aşamasıyla değil tüm aşamalarıyla değerlendirilmelidir.

Transfer Hizmetlerinde Kalite

Seyahat hizmetlerinin en önemli bileşkesi konumundaki transfer hizmetleri, konusunda yasal izinleri bulunan ve sadece bu işi yapan firmalar tarafından alınmalıdır. Çünkü transfer hizmetleri büyük sorumluluklar üstlenmeyi ve bu üstenlenilen sorumluluğa bağlı olarak müşteri memnuniyetini gerekli kılar. Kalite insanların almış olduğu her hizmette olduğu gibi transfer hizmetleri için de söz konusudur. Transfer hizmeti sunan firma müşterinin almak istediği hizmeti en üst düzeyde sunmalı, hizmetin her aşamasında müşterinin taleplerine doğrudan cevap verebilen yapıya sahip olması gerekir.

Antalya Transferi

Antalya transferi konusunda ekonomik transfer hizmeti vermekteyiz. Çok sayıda mutlu müşteri referansımız mevcuttur. Sizide aramızda görmekten ve hizmet etmekten mutluluk duyarız. İnsanlar almış oldukları her hizmette Kalitenin yanında ekonomik olma özelliğinin de olmasını ister. Söz konusu durum transfer hizmetlerinde de mevcuttur. Aynı hizmeti daha üstün kalitede ve daha düşük bir bütçe ile sunan her transfer hizmeti müşterilerce tercih sebebi olarak kabul edilir. Sunulan transfer hizmetinin ekonomik olması kimi müşterin akıllarına kalitesiz hizmet olma düşüncesini getirse de böyle bir durumun asla ve asla mevcut olmadığı alınan hizmetle birlikte kolaylıkla görülebilecektir.

Transfer Hizmetlerinde Konfor

Konfor transfer hizmetleri içerisinde en çok merak edilen öğelerden biridir. Çünkü insan yaşamının hem fiziksel hem de ruhsal yapısı üzerinden konforun doğrudan etkisi olduğu bilinmektedir. Transfer hizmetinde konfor, mevcut seyahat süresince seyahat edilen aracın en üst düzeyde ergonomik tasarımla donatılmış, gürültü ve sarsıntı durumları en aza indirgenmiş yüksek donanımlı araçlarla sağlanmaktadır. Transfer süresince maksimum düzeyde konfor bu hizmeti alacak olan her kişinin haklı talebidir.

Transfer Hizmetlerinde Zaman Kazanımı

Gittiğinde geri getirilmesi mümkün olmayan zaman, transfer hizmetlerine önem kazandıran bir husustur. Programlanmış veya programlanmamış her transfer hizmeti, hizmet alan için zaman kazandıracak şekilde sunulmalıdır. Transfer hizmetini başlayıp bitirildiği güzergah arasında hizmeti alanın konforunu ön planda tutularak en kısa sürede sağlanılmalıdır. Zaman kazandıran bir transfer hizmetinin aynı hizmeti sunan diğerlerine göre tercih edilmesini sağlayacaktır

Transferde Bütünleştirilmiş Hizmet

Transfer hizmet tek bir hizmet gibi görünse de aslında birden fazla hizmetin ve geniş bir ekibin ayrı ayrı sunduğu bütünleşik bir hizmettir.

Transfer hizmetlerinin bütünleşik yapısını oluşturan hizmet departmanları:

 • Müşteri destek departmanı
 • Müşteri ilişkileri departmanı
 • Araç teknik destek departmanı
 • Muhasebe departmanı olarak bütünleşik bir yapı içerisinde transfer hizmetini meydana getirmektedir.

Transfer sürecinin başlamasından önce müşteri ilişkileri, başladığında müşteri destek departmanı hizmet sunmaktadır. Aynı şekilde transfer sürecinde ihtimal olarak araçta herhangi sorun meydana gelme durumunda araç teknik destek departmanı hizmet sunmaktadır.

Transfer Hizmetlerinde Müşteri Taleplerinin Değerlendirilmesi

Transfer hizmeti sunan firma müşteri memnuniyeti ön planda tutarak, sunduğu kaliteden ödün vermeden tüm hizmet departmanlarıyla müşteri odaklı çalıştığında başarı kaçınılmaz olacaktır. Transfer hizmetinin her aşamasında müşterinin olası taleplerine yönelik hizmet sunan firma her şekilde hazırlıklı olmalıdır.

Aksi takdirde kalitesinden ödün vermesi şüphesizdir. Müşteri belirttiği ortadan farklı bir ortaya hareket etmek isterse firma bunu koşulsuz ve ücretsiz yerine Getirmelidir. Firma hizmetini eksiksiz ve sorunsuz yerine getirmekten, müşteri memnun olsun veya olmasın her zaman sorumlu olduğunu bilmelidir.

​​​​​​Transfer Hizmetlerinde Sürücü Sorumluluğu

Transfer hizmetlerinde araç sürücüsü personelin sorumluluğu çok büyük bir öneme sahiptir. Transfer hizmet sunan firmalar araçların kullanımı için görevlendirmiş personelin sürücü niteliklerinin tamamına sahip olmasını sağlamalıdır.

Transfer araç sürücüsü;

 • ​​​​​​Teknik donanımına
 • Trafik kurallarına
 • Temel ilkyardım bilgisine
 • İnsan ilişkileri eğitime sahip olmasını gerekir.

Araç sürücüsü olarak tayin edilen personelin tüm bu teknik bilgiye sahip olma ve yeterliliğin yanında insan ilişkileri kuvvetli, psikoloji destek eğitimlerini almış olması gerekmektedir. Çünkü transfer hizmetlerinin en uzun aşaması hizmeti alan müşteriyle sürücü arasında geçmektedir. Transfer hizmetlerinde sürücünün hizmeti sunan firmanın adeta aynası olduğu unutulmamalı ve buna göre firma memnuniyeti açısından sürücü personelin gerekli yeterliliğe sahip olunması sağlanmalıdır. 

Antalya transfer kelimesini Google içerisinde aradığınızda şu cümleler geçer

 1. antalya transfer
 2. antalya transfer club
 3. antalya transfer firmaları
 4. antalya tranfer hizmetleri
 5. antalya transfer aracı
 6. antalya transfer ucuz
 7. antalya transfer fiyatları 

Bu aramalar ile karşınızda olmamız tesadüf değildir. 

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 28.10.2019

Addurl.nu