Döşemealtı Ultra Vip Transferler | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Döşemealtı Ultra Vip Transferler

Döşemealtı Ultra Vip Transferler

Antalya havalimanından, Antalya Döşemealtı ve çevresi bölgelerine ulaşmak en kestirme yol ile yaklaşık 30 kilometre mesafededir. Bu mesafe bir şehir içinde havalimanından merkez sayılabilecek bir bölgesine ulaşım açısından oldukça uzun bir mesafe sayılır. Transfer firması sayesinde havalimanından Döşemealtı ve Döşemealtı çevresine ulaşım sağlamak hem günlük hem de sıklıkla yapılan bilen bir işlem.

Antalya Döşemealtı Nerede?

Antalya Döşemealtı şahsi araç, taksi ve transfer hizmeti sunan firmalar aracılığı ile kiralanan transfer hizmeti ile ortalama 30 kilometre olup trafiğin durumuna bağlı olarak 35 ila 45 dakika arası mesafededir.

Döşemealtı bölgesinde bulunan otellerde konaklayacaksanız havalimanından otele transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetlerden faydalanmak sureti ile hızlı ve konforlu erişim imkanından yararlanabilir ve Döşemealtı'na en kısa ve en güvenilir yoldan ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Otel, Otel Havalimanı Transferleri

Havalimanı transfer firması iki şekilde transfer gerçekleştirmektedir.

Bu transferler;

  • Havalimanından Otele
  • Otelden Havalimanına

 

Olmak üzere iki türde yapılmaktadır. Yapılacak olan transfer işlemleri için öncesinde transfer firması ile irtibata geçebilir ve güzel yorumlar alan transfer firmasından rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Havalimanı transfer firmasına rezervasyon yaptırmak için telefon destek hatlarından irtibata geçebilir, e-posta ile talep geçebilirsiniz. E-posta ile yapılan rezervasyonlarda taleplerinizi anlaşılır biçimde sıralamak hem rezervasyonun sağlığı hem de taleplerinizin kabul edilebilirliği açısından oldukça önemli.

Örneğin araçta soğuk su, sıcak su, meyve bulundurulması gibi taleplerinizi karşılamak hiç de zor değil. Bu tarz talepleriniz olması durumunda önceden belirtmenizde yarar var. Ayrıca aracın segmenti, rengi ve dilediğiniz uygunlukta araç talebi geçmek de mümkün.

Transfer firmaları bünyelerinde çeşitli diller konuşabilen ulaştırma görevlileri barındırabilirler. Bu açıdan dilediğiniz dilde konuşabilen bir şoför arzu ettiğinizi de iletebilirsiniz.

Transfer Nasıl Yapılır?

Transfer hizmeti, ulaştırma görevlisi de denilen özel şoförler tarafından konuğun karşılanması sureti ile başlar.

Konuk isminin yazılı olduğu pano veya tableti fark eder etmez şoförüne teyit amacı ile yaklaşır. Bu süreçte ulaştırma görevlisinin güler yüzü ile karşılanan konuğa gideceği adres teyit edilir. Akabinde şoför tarafından kapısı açılır ve araca alınır. Görevli tarafından valizleri uygun ve muntazam bir biçimde aracın bagajına yerleştirilir.

Araç içerisine alınan konuğun talepleri varsa, bu talepler daha önceden minibar veya orta bölümde yer alan birimlerde hazır bulundurulur. Konuğa yolculuğu ve sağlığı ile alakalı kısa birkaç soru sorulduktan sonra dilediği güzergah üzerinden yolculuk başlatılır. Aynı saygı ve güler yüzle otele ulaştırılan konuk uğurlanır.Yorumlar

w4b23v
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap