Aksu Transfer Hizmetleri | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

Antalya Flughafentransfer

7/24 KOSTENLOSES ANRUFZENTRUM +90 530 548 44 44 Alle Überweisungen erfolgen mit VIP Mercedes Vito !!!
  1. Zuhause /
  2. Aksu Transfer Hizmetleri

Aksu Transfer Hizmetleri

Hayatımızı kolaylaştıran ve kısa sürede ulaşım imkanı sunan transfer hizmeti, kış aylarında ve yaz aylarında, bütün olumsuz hava koşullarında konforlu taşıma imkanı sunuyor. Bu sektörün en önemli özelliği aracın şoförlü olmasıdır.

Şoförlü araç kiralama hizmeti sunan ve bu kategoride çözüm odaklı hareket eden firma, Aksu transfer sektöründe, lüks ve ful özelliklere sahip araçları tercih ediyor. Özellikle turist transfer hizmetinde, üst segment ve aynı zamanda konforlu toplu taşıma araçlarını tercih ediyor.

Transfer Hizmeti Nedir?

Bu hizmetin diğer ulaşım hizmetlerinden farkı kişiye özel şoförlü olmasıdır. Aracın yanı sıra aracı kullanacak şoför de şirket tarafından tahsis ediliyor. Şoför size özel tahsis edildiği için istediğiniz adrese taşıma imkanı sunuluyor. Lüks araç filosu da bu kategoride dikkat çeken hususlardan biridir. Transfer hizmetine tahsis edilen araçlar ful özelliklere sahip yeni model araçlardır.

Bu sektörün özellikleri şu şekildedir:

  1. Ful ve üst segment özeliğine sahip araçlarla yolculuk imkanına sahip olursunuz.
  2. Misafirleri karşılamak için vaktiniz yoksa transfer firması sizin yerinize karşılar.
  3. En iyi karşılama merasimi transfer hizmetidir.
  4. Transfer hizmetinde sadece kira ücreti ödüyorsunuz. Trafikle ve araçla ilgili masraflar tamamen firmaya aittir.
  5. Şoförlü araç kiralama seçenekleri sayesinde, bütün hava koşullarında en iyi ulaşım seçeneğine sahip olabilirsiniz.

 

Sıradan ulaşım seçeneklerinin aksine transfer hizmetinin tercih edilmesiyle, firmanızın prestiji artacaktır. Lüks araç ve kibar bir şoförle karşılama, sizin için artı sayılacaktır.

Şoförler Yabancı Dil Biliyor

Lüks araçları kullanan bu şoförler yabancı dil bilmektedir. İngilizce bilen şoförler, turistleri sizin yerinize karşılamaktadır. Karşılama hizmetinin diğer önemli bir konusu, güler yüzlü hizmet, transfer hizmetinin en önemli konularından biri. Firma, nezaket kurallarını iyi bilen elemanları tercih ediyor.

Kötü Hava Koşullarında Güvenli Transfer Hizmeti Sunuluyor

Buzlu veya yağmurlu havada güvenli araç kullanımı konusunda profesyonel şoförler tercih ediliyor. Bu hizmette, araçlar için gerekli olan bakım, onarım ve tamirat işlemleri servis aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Ayrıca firma gerekli bütün resmi işlemleri de gerçekleştiriyor. Transfer hizmetinde araçlar her zaman temiz bir şekilde hazır bekletiliyor.Yorumlar

Bu sayfa toplam 1 yorum ile ortalama 5.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap