Antalya Otel Transfer Şirketi | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

Antalya Flughafentransfer

7/24 KOSTENLOSES ANRUFZENTRUM +90 530 548 44 44 Alle Überweisungen erfolgen mit VIP Mercedes Vito !!!
  1. Zuhause /
  2. Antalya Otel Transfer Şirketi

Antalya Otel Transfer Şirketi

Antalya Hotel Transfer Şirketi

Herhangi bir adresten başka bir adrese taksi gibi kişiye özel tutulan araçlarla gidilme işlemine taşıma adı verilir. Aynı şekilde herhangi bir adresten havalimanı veya havalimanından herhangi bir adrese VIP araçlar ile gidilmesine ise transfer hizmeti adı verilmektedir. Antalya hotel transfer şirketi sizlere lüks ve çeşitli araç segmentleri ile bu hizmeti gönül rahatlığı ile en keyifli şekilde sunuyor.

Neden Transfer İşlemine İhtiyaç Duyulur?

Hiç gitmediğiniz bir şehir, hiç görmediğiniz yerler veya her zaman gittiğiniz ancak yolculuğu yorucu bir yer düşünün.

Bu durumda karşınıza çıkan seçenekler arasında;

  • Otobüs
  • Metro
  • Tramvay
  • Taksi

 

Gibi klasikleşmiş ve genellikle karşınıza nasıl insanlar çıkacağını bilmediğiniz bir ortamda kalitesinden emin olmayacağınız konforda yolculuk etmek zorunda kalırsınız.

Oysa transfer hizmeti kişiye özel ve VIP durumda bir hizmettir. Bu sebeple güven, konfor ve en iyi yolculuk deneyiminden emin olmanızı sağlar.

Havalimanı Transfer İşlemi

Klasik toplu taşıma veya taksilerden farklı olan en önemli kısmı VIP hizmet almanızdır. VIP hizmet size güler yüzü, doğru yol kullanılmasını, zaman israfından kurtulmanızı ve güveni sunan hizmet biçimidir. Lükse düşkün olun veya olmayın kaliteli hizmet almak herkesin hakkıdır.

Havalimanı VIP Transfer Güvencesi

Havalimanı Otel ve Otel Havalimanı şeklinde iki yönlü havalimanı transfer işlemi mevcuttur. Her iki transfer hizmetini de veren firmaya önceden rezervasyon yaptırdığınızdan emin olmanız gerekiyor. Çünkü firmalar ellerinde sınırsız sayıda araç bulunduramazlar.

Kaliteli transfer hizmetinden maruz kalmamak adına önceden geliş ve gidiş saatlerinize göre rezerve edeceğiniz aracınız, uçağın rötar yapması durumunda dahi sizi bekleyecektir. Bu durumda araç bulma derdiniz bulunmaz.

Otelden havalimanına güvenle yolculuk edebilirsiniz. Dönüş için de yine rezervasyonunuzu önceden yapmanız durumunda, belirttiğiniz check-out saatinde aracınız otel kapısında hazır bekler. Şoförünüz sizleri karşılar, valizlerinizi araca yükler, konfor ve güven içerisinde havalimanına iç veya dış hatlar terminaline bırakır.

Havalimanı transferi için yapacağınız rezervasyon işlemleri ile alakalı teyit mesajınızı saklamayı unutmayın.

Transfer İşleminde Araç Türleri

Havalimanı transferleri lüks ile orta segmentli sedan, van ve minivan türlerinde araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 24.11.2019Yorumlar

k51lr9
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap