Paloma Foresta Resort Spa Tripadvisor Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Paloma Foresta Resort Spa Tripadvisor Transfer

Paloma Foresta Resort Spa Tripadvisor Transfer

Paloma Foresta Resort Spa Tripadvisor Transfer

Bir yerden başka bir yere uçmak yeterince uzun süren bir işlem. Bu işlem için havalimanına ulaşmak, uçuş için check-in işlemlerinizi yapmak. Valizinizi teslim etmek ve birçok işlem mevcuttur. Bütün bu işlemlerden sonra minimum bir saat uçuş gerçekleştirir ve benzeri işlemleri uçuş sonrası da yaşarsınız.

Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin otelden havalimanına gidiş için en çok tercih ettiği yöntemler ise ya taksidir ya da VIP transfer.

Taksi İle Ulaşımın Riskleri

Ticari taksi ile otelden havaalanına ya da havaalanından otele yapılan yolculuklarda kendi valizinizi ağırlığı ne olursa olsun kendiniz bagaja yükler, genellikle güler yüz ile karşılanmaz ve çeşitli fiyatlandırmalara, taksi şoförünün sigara dumanına kadar birçok çarpık hizmete maruz kalabilirsiniz.

Taksi ile ulaşım yaşayan turist ve yerel konukların yaşadığı en büyük sorunlardan biri ise taksilerde düşürdükleri cüzdan, telefon veya unuttukları materyalleri bulamamalarıdır. Burada taksicileri zan altında bırakmak niyeti yok, sadece bu araçlara sizden önce ve sonra binecek ve yolculuk edecek yoğun bir müşteri trafiği ve talebi var.

Sizden sonra düşürülen eşyayı aramak bir taksi şoförünün huyu olmasa gerek. Anlık müşteri bulan taksiler hemen yeni yolcu taşımaktadırlar ve kayıp taraması yapmazlar. Bu büyük bir risktir.

VIP Havalimanı Transferi

Havalimanı transfer şirketinde ise bu problemler ile karşılaşmazsınız. Örneğin Antalya Kemer, Göynük beldesinde bulunan Paloma foresta resort spa tripadvisor transfer yorumlarında taksi ve VIP transfer hizmeti ile alakalı farkı net olarak anlayabilirsiniz. Taksi ile ulaşım sağlayan ve VIP transfer hizmeti alan müşteriler bu ve benzeri platformlar üzerinde otel konaklamasından araç yolculuğuna kadar birçok alanda yorum bırakmayı severler. Şikâyet ve önerileri tripadvisor üzerinden çok sık görüntüleyebiliyorsunuz.

Havalimanı Transferi Nedir?

Bir hizmet görevlisi tarafından uygun koşullarda güler yüz ile karşılanmak, sizlerin iyi niyetlerini sormak koşulu ile aracın kapısının açılması sureti ile araca bindirildiğiniz, bagajlarınızın araca yerleştirilmesini hizmet görevlisinin hallettiği, size araç ikramlarından sunulması ve en güvenli ve düzgün şekilde araç sürülmesi koşulu ile otele ulaştırılmanızı sağlayan hizmete havalimanından otele transfer işlemi denir.

Havalimanı Transferinde Rezervasyon

Önceden rezerve edilmiş bir araç ve hizmetli ile uçağınız rötar yapsın veya yapmasın bu yolculuğunuz güvence altındadır. Araç saat kaç olursa olsun rötar yaşanması durumunda da sizi bekler.

Havalimanı transferleri;

  • Havalimanından Otele
  • Otelden Havalimanına

Olmak üzere ikiye ayrılırlar. Yapmış olduğunuz rezervasyon ve konfirmasyon mektubunuz ile gönül rahatlığıyla bu keyfi yaşar, unutulmayacak güzel tatiliniz veya önemli iş toplantınız öncesinde ve sonrasında stres yaşamazsınız.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 16.11.2019Yorumlar

lt5fy3
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap