Golden İmperial Resort Otel Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Golden İmperial Resort Otel Transfer

Golden İmperial Resort Otel Transfer

Golden İmperial Resort Otel Transfer

Tatil yapmak veya iş seyahati gerçekleştirmek sıkça yaşadığımız bir durum. Antalya'nın Manavgat semti Çolaklı mevkiinde yer alan Golden İmperial Resort Otel tatil için güzel seçeneklerden biri. Antalya Havalimanı'ndan otele ortalama 55 kilometre mesafe bulunuyor. İlk defa seyahat edip taksi fiyatlarından ürken veya sıklıkla bu bölgede konaklayıp yolda kalitesiz taksiler ile otele ulaşım sağlayanlar için transfer hizmeti sağlanabiliyor.

Transfer Hizmeti Nedir?

Transfer hizmeti havalimanı ile otel arası ve şehir içi olmak üzere ikiye ayrılır. Genellikle havalimanından otele ulaşmak amacı ile özel bir firma tarafından, kaliteli araçlar ile sağlanan yolculuk işlemlerdir. Mesafe fark etmeksizin her mesafede kaliteli ulaşım hizmeti almak isteyen bireylere veya gruplara sunulur.

Transfer Hizmeti Nasıl Olmalı?

Transfer hizmeti veren firmaların öncelikle çeşitli araç segmentlerine sahip olması gerekmektedir.

  • Otomobil
  • Van
  • Super Van
  • Limuzin

 

Çeşitlerine sahip olunması, otomobil için ise kendi içerisinde A sınıfı, B sınıfı, C sınıfı ve D sınıfı segmentlerde araç kategorileri bulundurabilmesi gerekmektedir.

Farklı kategorilerde araç bulundurma sebebi, talep üzerine çeşitli fiyat aralıkları sunabilme ihtimalinin arttırılmasına yöneliktir. Ayrıca çeşitli kutlamalar için limuzin, grup taşıma işlemleri için de Van ve Super Van kullanımı bulundurmak gerekir.

Kaliteli bir hizmet sunabilmek adına şık giyimli ve mümkünse yabancı gruplar için yabancı dil bilen şoförler bulundurulmalıdır. Şoför tarafından bir tablet veya panoda konuğun adı yazacak şekilde güler yüz ile karşılama yapmalı, aracın kapısı konuk veya konuklar için şoför tarafından açılmalı ve valizler şoför tarafından aracın bagajına yerleştirilmelidir.

Yolculuk esnasında yolcuya nasılsınız, iyi misiniz, yolculuğunuz nasıl geçti gibi sorular sorabilir, konuşmak isteyen yolcuya bu çapta bir sohbet sunulabilmelidir. Çeşitli öneri istenirse elden geldiğince yardımcı olmaya çalışılmalıdır. Son olarak valizleri Bellboy'a teslim etmek sureti ile konukları otele bırakarak yine güler yüz ve iyi dileklerle yolcular uğurlanmalıdır.

Otelden Havalimanına Transfer Olur Mu?

Havalimanından otele yapılan transferin, otelden havalimanına olan karşılığı da bulunmaktadır. Önceden talep geçilmesi durumunda araç otel kapısında sizleri hazır bekler.

Transfer Ücretleri Ne Kadar?

Transfer ücretleri mesafe ve zaman durumuna göre değişebilmektedir. Ortalama bir havalimanı otel transferi 200 Euro civarındadır.

Transfer firması güler yüzle sizleri karşılamak, sağlıklı ve güven içerisinde bir yolculuk sunmak, en iyi Havalimanı-Otel transfer deneyimi sağlamak için her zaman hazır ve oldukça tecrübeli. Sizler de iyi bir transferi yaşamak, konforlu bir şekilde bu hizmeti almak için transfer firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 14.11.2019Yorumlar

t6phd1
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap