Kirman Sidemarin Beach Spa Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Kirman Sidemarin Beach Spa Transfer

Kirman Sidemarin Beach Spa Transfer

Kirman Sidemarin Beach Spa Transfer

Antalya ülkemizin en iyi tatil bölgelerinden birisidir. Kirman Side Marin Beach Spa otelinden tatil için yerinizi ayırttığınızda, Antalya havaalanından otele transfer işlemleriniz için firmadan hizmet talep edebiliyorsunuz. Kirman Sidemarin Beach Spa transfer hizmetleri bu firma tarafından karşılanmaktadır. Transfer hizmeti talebine bulunurken, tatil başlangıç tarih ve saatini, kaç kişi geldiğinizi yolcuların yaş durumlarını bildirmeniz gerekiyor. Vereceğiniz bilgilere göre firma, en iyi ve uygun araçlarını hazırlayacaktır. Firma bünyesinde yeterli sayıda araç filosu bulunmakta ve otelin tüm müşterilerine zamanında hizmetler sunabiliyor.

Yolcu Transfer Süreci

Tatil planı yapanlara özel transfer hizmetleri sunuyorlar. Otel seçimi yaptıktan sonra, havaalanından otele gidebilmeniz için tüm transfer sürecini en güvenli şekilde sizlere sunuyorlar. Yolcu transfer talebinde bulunurken sizden bazı bilgileri istiyorlar.

Bu bilgiler şunlardır;

  • Nereye gidilecek?
  • Hizmet çift yönlümü, tek yön mü?
  • Hangi havaalanına iniş yapacaksınız
  • Geliş tarihiniz
  • Geliş saatiniz
  • Dönüş tarih ve saatiniz
  • Yolcu sayısı

 

Bu bilgileri hizmet talep formunda doldurduğunuzda, firma belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte belirtilen yolcu sayısına göre en uygun araçlarını şoförleri ile birlikte hazır edecektir.

Özel Vip Hizmet

Kirman Sidemarin Beach Spa transfer hizmetlerinden özel vip araçları talep ederek faydalanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz araç türüne ve yolcu sayısına göre alacağınız hizmetin fiyatı farklı olacaktır. Özel vip araçlarında, 2016 ve üstü model araçlarını kullanıyorlar. Bu araçları ile yolcu taşımacılığında konforu ve güveni sağlayabilmek için çevre dostu, en bakımlı araçları tercih ediyorlar.

Araç Seçimi

Antalya yaz aylarında oldukça sıcak bir iklime sahiptir. Havaalanından, Kirman side marin beach spa oteline gidebilmek için firmadan transfer hizmeti alırken, istediğiniz hizmet türüne göre araç seçimi yapabiliyorsunuz. Firma müşterilerine araç seçimlerinde, standart araç, vip araç, özel vip ve ultra vip araç çeşitlerini sunuyor. Tüm araçlar konforludur, ancak tercih edilen türe göre bazı özellikleri değişmektedir.

Transfer Siparişi

Antalya’ya tatil için gitmek istediğinizde, firma ile görüşerek transfer hizmeti alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ya da ailenizle yapacağınız tatillerde, kendi aracınız yoksa, en konforlu ulaşım hizmetlerini firma sizlere sunuyor.

Havaalanından otele sizi götürüyor, tatil bitiminde de otelden havaalanına sizin belirttiğiniz tarih ve saatte güvenli bir şekilde transfer ediyorlar. Firmanın web sitesi üzerinden transfer siparişi oluşturabiliyorsunuz.

Tatil için seçtiğiniz oteli belirterek, havaalanını iniş tarihinizi, saatinizi ve kaç kişi olduğunuzu belirterek, araç seçimi yapabiliyorsunuz. Firmanın sunmuş olduğu fiyat seçeneklerine göre istediğiniz hizmeti talep edebiliyorsunuz.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 04.11.2019

 Yorumlar

uaboki
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap