Vip Blue Paradise Side Hotel Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Vip Blue Paradise Side Hotel Transfer

Vip Blue Paradise Side Hotel Transfer

Vip Blue Paradise Side Hotel Transfer

İnsanlar, yoğun geçen iş hayatı sonunda dinlenmek ve eğlenmek için tatil seçeneklerinden faydalanmak istemektedir. Tatil planlamaları yaparken, uçak ile yapacağınız yolculuk sonunda, hava alanından otele transfer sistemlerini öğrenmeli ve bu hizmetten faydalanmalısınız. Firma ile görüşerek, tatilinizde, havaalanı otel ve otel, havaalanı arasındaki ulaşımlarınızın güvenli yapılmasını isteyebiliyorsunuz. Firma kişi sayısına göre özel olarak araç belirliyor ve transfer hizmetlerini veriyorlar. Vip blue paradise side hotel transfer hizmetlerini bu firma sağlıyor.

Transfer Süreci

Tatile başlamadan önce firma ile görüşerek tüm transfer hizmetlerini talep edebilirsiniz. Firma, müşterilerine özel şoförlü araçlar hazırlıyorlar. Daha çok müşterilerine hizmet verebilmek için araç filosunu geniş tutuyor ve transfer süreçlerini gecikmeksizin sunuyorlar. Firma vereceği transfer hizmetleri öncesinde, yapılacak yolculuğun ne kadar süreceği, hangi güzergahların kullanılacağı gibi çeşitle konularda bilgi veriyorlar. Transfer sürecinde, müşterilerin istekleri üzerine, yolda müsait yerlerde kısa süreli duraklama yapıyorlar.

Ailelere ve Gruplara Hizmet

Vip blue paradise site hotel transfer hizmetlerinden faydalanarak hotel ulaşmaya çalıştığınızda, kişi sayısına göre size özel araç tahsil ediyorlar. Aile olarak yapacağınız tatillerinizde, havaalanı ile otel arasında yapacağınız transfer sürece ne kadar konforlu olursa, tatiliniz o kadar iyi geçecektir. Kalabalık grup ya da aileler için firma daha geniş kapasiteli araç filolarını kullanıyorlar. Transfer süreci ne kadar iyi olursa tatilden daha fazla keyif alacağınızı bilmelisiniz.

Transfer Hizmetleri

Firma tüm tatilciler için farklı türlerde transfer hizmetleri sunuyor. Her hizmet türünün özellikleri, kullanılan araç türleri farklıdır.

Transfer hizmetleri olarak şunları görebilirsiniz;

  • Vip araçlar ile transfer,
  • Ultra vip araçlarla transfer,
  • Standart araçlarla transfer,
  • Özel vip araçlarla transfer

 

Tatil öncesinde, bu hizmetleri inceleyerek, firmadan istediğiniz hizmeti talep edebiliyorsunuz. Firma sizlere sunduğu bu seçenekler ve gidilecek olan mesafeye göre farklı fiyat tarifesi çıkartıyor.

Ultra Vip Araçlar İle Transfer

Firmamız, sizlere sunduğu ultra vip araçlarla yolcu transfer hizmetlerinde sizlerin kendinizi önemli ve özgür hissetmenizi sağlıyor, keyifli bir ortamda yolculuk yapmanızı sağlıyorlar. Ultra vip özelliğe sahip araçları, yeni teknoloji ile donatılmış, güvenli ve konforlu araçlardır. Bu hizmetlerinde, Mercedes spinter, Mercedes vito, Volkswagen crafter, Volkswagen carevelle gibi geniş araçları kullanıyorlar.

Firmamız ile iletişime geçerek, hizmet talebi için form doldururken, istediğiniz araç modelini seçebiliyorsunuz. Fly transfer hizmetlerinde kullandığı tüm araçları, yeni model araçlardan ve bakımlı araçlardan oluşturuyor. Tüm segmenin en iyi araçları ile hizmet vermekteyiz.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 02.11.2019Yorumlar

e5jgl2
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap