Dizalya Palm Garden Hotel Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Dizalya Palm Garden Hotel Transfer

Dizalya Palm Garden Hotel Transfer

Dizalya Palm Garden Hotel Transfer

Tatil için çeşitli planlar yapar ve bu planları yaparken, havaalanı ile otel arasındaki ulaşımınızı nasıl yapacağınızı planınıza dahil etmelisiniz. Dizalya Palm Garden Hotel transfer seçeneklerinden faydalanarak, tatil için bu hoteli tercih edebilirsiniz. Otelin tüm müşterileri için transfer hizmetleri firma tarafından veriliyor. Firma, müşteri ayrımı yapmaksızın, müşterileri tarafından talep edilen tüm transfer hizmetlerini en uygun araç filoları ile sunuyorlar. Araç belirlerken, kişi sayısına göre belirleme yapıyorlar. Aile ve gruplar için özel araçlarını tercih olarak sunuyorlar.

Havaalanı Otel Arası Transfer Süreci

Tatil süreci, havaalanına iniş yaptıktan sonra başlamaktadır. Bu sürece keyifli bir şekilde geçirebilmeniz için önceden firma ile görüşerek, havaalanına iniş saatinizi ve otelinizi belirtmelisiniz. Sizlerin vereceği bilgiye göre firma, şoförlerini ve en uygun araçlarını hazırlayacaktır. Havaalanına indiğinizde, son model, konforlu transfer aracı şoförüyle birlikte sizi bekliyor olacaktır. Firma, tüm transfer sürecinde sizlerin konforu için araçlarında her türlü hizmeti sunuyorlar.

Ailelere Özel Hizmet

Dizalya Palm Garden hotel transfer hizmetlerinden faydalanmak için otel rezervasyonunuzu yaparken faydalanmak istediğiniz transfer türünü belirtmelisiniz. Firma otel ile birlikte çalışmakta ve tüm müşterilerin transfer hizmetlerini yerine getirmektedir. Aileler için özel araçlar kullanıyor ve tüm aile bireylerinin daha güvenli seyahat etmelerini sağlıyorlar. Ailelere, havaalanından çıktıktan itibaren konforu yaşatarak tatillerinin en iyi şekilde geçmesini sağlıyorlar.

Transfer Araçları

Tatillerde transfer hizmetleri için kişi sayısına göre farklı modellerde araç tercihlerini kullanıyorlar. Aile ya da gruplar için kullanılan araçlar daha büyük ve geniş araçlardır.

Firmanın bu hizmetleri sunduğu araç modelleri şunlardır;

  • Mercedes spinter
  • Mercedes vito,
  • Volkswagen crafter
  • Volkswagen carevelle

 

Bu araç modelleri, son model ve içi özel olarak dizayn edilmiş araçlardır. Ailelerin her türlü konforu düşünülerek bu araçlar hazırlanmıştır. Firma müşteri memnuniyetine özen gösteriyor, tüm müşterilerinin konforuna önem veriyor.

Hizmet Türleri

Firma havaalanı otel, otel havaalanı transfer sürecinde, talep edilen hizmet türlerine göre araç filolarını farklı özelliklerde hazırlamıştır. Hizmet türüne göre, standart araçlar, vip araçlar, ultra vip araçlar ve özel vip araçlar ile yolcu transferi hizmetleri sunmaktadır.

Tatil planlarınızı yaparken, güvenil transfer seçeneklerini kullanmalısınız. Firma, en iyi araç seçenekleri ile bu hizmetleri sunuyor. Hizmet taleplerinde, kişi sayışınızı belirterek, sizlere en uygun araçların önerilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Fly transfer olarak tüm transfer hizmetlerinde, 2016 ve üst model araçları kullanmaya çalışıyor. Hizmetlerinde kullandıkları araçlar, konforlu ve güvenli araçları kullanmaktayız.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 30.10.2019

 

 Yorumlar

08emjv
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap