Perre La Mer Hotel Resort Spa Kemer Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Perre La Mer Hotel Resort Spa Kemer Transfer

Perre La Mer Hotel Resort Spa Kemer Transfer

Perre La Mer Hotel Resort Spa Kemer Transfer

Herkes tatile gitmek ister. Yaz aylarında çok sık tercih edilen yer herkesin bildiği gibi Antalya ilimizdir. Antalya'nın çok tercih edilen bölgeleri arasında Alanya, Kemer, Side, Managat veya Serik gibi bölgeler tercih edilmektedir. Alanya'nın kalesi, Kemer'in doğası, Manavgat'ın şelalesi, Serik'in de havası oldukça dikkat çekmektedir.

Tatilde konaklamak için ilk tercih edilen yer oteller olmaktadır. Bilindiği üzere, Antalya tam bir oteller cennetidir. Herkes şehre ilk geldiğinde, eşyalarını taşımakta zorluk çekmektedir. Özellikle kalabalık havaalanları valizler için büyük bir sıkıntı yaratmaktadır. Tercih ettiğiniz otellerin size kaliteli bir hizmet sunan transfer servisleri mevcuttur. Kemerde konumlanmakta olan Perre La Mer Hotel Resort Spa'yı tercih edecek olursanız, Perre La Mer Hotel Resort Spa Kemer transfer hizmetinden faydalanabilmektesiniz.

Transfer Hizmetleri

Transfer hizmetleri sizin valizlerinizi ve çantalarınızı kolay taşımanız için vardır. Bu hizmet genelde oteliniz tarafından size sunulmaktadır. Makul bir ücret karşılığında eşyalarınızı güvenli ve hasarsız bir şekilde otelinize ulaştırabilirsiniz. Bu hizmetin sağlanabilmesi için ilgili otelde rezervasyon işlemleriniz eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olmalıdır. Transfer işlemi için ise, müşteri hizmetlerinden başvuru yapmanız gerekmektedir. Bazı büyük havaalanları, yakın çevrede bulunan otobüsler ile transfer hizmetini ücretsiz bir şekilde sağlamaktadır.

Transfer Araçları

Transfer araçları iki çeşittir; Bunlar özel transfer araçları ve ekonomik transfer araçları olmaktadır. Özel transfer araçları sadece size özel olur. Kişi miktarı ne kadar ise size özel bir araç temin edilir. Ekonomik bir transfer aracı ise daha ucuzdur fakat başka misafirlerle de aynı aracı paylaşmak durumunda kalırsınız. Bazı oteller bu hizmeti ücretsiz sunmaktadır.

Transfer Süresi

Transfer süreniz bulunduğunuz havaalanı ile otelinizin konumlanmakta olduğu bölgeye göre değişmektedir. Firma sizi havaalanından tam vaktinde almaktadır. Araçları deneyimli şoförler kullanmaktadır. Transfer süresi hakkında bilgilendirme, transfer süreciniz başladığında yapılacaktır. İsteğe göre yol uzunsa kısa molalar verilebilmektedir.

Aile Genişliğine Göre Transfer

Bazen aileler tatile yakınlarıyla birlikte gelmek isterler. Bu yakınlar büyükanne, büyükbaba, kuzen veya yeğen gibi akrabalar olabilmektedir. Bu aileler genelde transfer işlemleri için endişeye düşerler ve sıkıntı yaşayacaklarını düşünürler. Fakat tam aksine transfer, rezervasyon işlemleri yine normal ailelerde olduğu gibi uygulanır. Transfer içim kişi sayısına uygun olarak özel bir araç temin edilir. Sonra transfer süreciniz başlar. Deneyimli bir şoför ile güvenle yolculuk yapabilirsiniz. Valizlerinizde herhangi bir hasar oluşmamaktadır.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 19.10.2019Yorumlar

6wixzm
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap