Antalya TUI Magic Life Masmavi Transfer | Antalya Transfer
Güncellendi
preloader
saved
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

antalya transfer

-

antalya airport transfer

7/24 FREE CALL CENTER +90 530 548 44 44 All transfers are made with VIP Mercedes Vito !!!
  1. Home /
  2. Antalya TUI Magic Life Masmavi Transfer

Antalya TUI Magic Life Masmavi Transfer

Antalya TUI Magic Life Masmavi

Yaz ayları yaklaşırken insanlar, tatil planları yapmaya başlar ve büyük bir kesim Antalya otellerini tercih etmektedir. Antalya Tuı Magic Life masmavi keyifli tatiller için tercih edilen bir oteldir. Otelde geçirilen tatil süresi keyifli geçmekte, ancak tatil sonrası otelden havaalanına gitmek çoğu zaman eziyete dönüşebilmektedir.

Bu sorunu yaşamamak ve tatilinizin her aşamasının keyifli geçmesi için transfer hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firma otel ile havaalanı arasında hem geliş hem de gidiş zamanında transfer hizmetlerini sunuyor. Kaç kişi olursanız olun, kişi sayısına ve sizlerin taleplerine göre araç tercihi sunuyorlar.

Hizmet Talebi

Havaalanı ile otel arasında ister tek yönlü isterseniz çift yönlü transfer hizmeti talebinde bulunabiliyorsunuz. Firma ile iletişime geçerek ya da firmanın web sitesi üzerinden, transfer talebinizi oluşturabiliyorsunuz. Kaliteli hizmet alabilmeniz için hizmet talep formunu doldurmanız isteniyor.

Bu formu doldururken vermeniz gereken bilgiler arasında şunlar yer alıyor;

  • Kaç kişi olduğunuz
  • Yolcuların yaş durumları
  • Hangi otele gidileceği
  • Hizmetin çift/tek yön talebi
  • Geliş tarih ve saati
  • Dönüş tarih ve saati

 

Firma sizin vermiş olduğunuz bu bilgilere göre planlamasını yapacak ve sizlerin tercih ettiği araçları ve şoförleri tam zamanında hazır edecektir. Siz havaalanına indiğinizde, seçtiğiniz araç en konforlu bir şekilde sizi bekleyecektir.

Araç Tercihi

Antalya Tuı Magic Life masmavi oteline gidebilmek ve otelden dönüşleriniz için firmanın transfer hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Hizmet talebinde bulunurken, firmanın araç filo seçeneklerinden istediğiniz araçları seçebiliyorsunuz. Yolcu sayısına göre, otomobil ya da büyük araç tercihlerinde bulunabiliyorsunuz.

Konforlu Hizmet

Antalya Tuı Magic Life masmavi otelinin en konforlu hizmetlerinden faydalanmayı planlarken, otele geliş gidiş işlemlerinin de konforlu olması önemlidir. Tatili bir bütün olarak düşünmeli ve tüm hizmetlerin güvenli ve konforlu olmasına önem vermelisiniz. Bunun için firmanın transfer hizmetlerinden faydalanarak tüm yolculuklarınızı en konforlu şekilde yapabiliyorsunuz. Firma transfer hizmetlerinde kullandığı tüm araçları yüksek model ve en iyi markalardan seçiyor.

Ne Yapmalısınız?

Yaz tatiliniz için Antalya Tuı Magic life masmavi otelini seçtikten sonra, transfer hizmetleri için firmanın web sitesine erişim yaparak, transfer hizmetlerini inceleyebilirsiniz. Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra tatile gidiş tarihinize ve kişi sayınıza göre araç seçimi yapabilirsiniz. Bunlar için firmanın hizmet talep formunu doldurmanız ve sizden istenilen bilgileri firmaya ulaştırmanız gerekiyor. Firma sizlerin verdiği bilgilere ve tercih ettiğiniz araç türüne göre hazırlıklarını yaparak, havaalanında ya da otelde sizi bekleyecektir.

Yazar : antalyatransfer07.com
Güncelleme Tarihi: 17.10.2019

 Yorumlar

qcokix
Bu sayfa toplam 0 yorum ile ortalama 0.00 oy aldı.
Addurl.nu
whatsaap